facebooktwitteryoutube
in Ayakkabı Modası - 30 Oca, 2014
by admin - no comments
Ten Rengi Ayakkabı Modelleri 2014

2014 yaz trendlerinden biri de ten rengi ayakkabılar. Hem günlük hem de abiye kombinlerde, hemen her renkle kombinleyebileceğiniz ten rengi ayakkabı modelleri, yeni sezonda moda dünyasının yeni kilit parçaları arasında yer alıyor.

Bayanlar için en vazgeçilmez şeylerden birisi olan ayakkabılar, bayanlar için birer çocuktan farksız. Kimi zaman bir ayakkabıya harcanılan para ile pahalı bir elbise ya da telefon almak mümkün. Öyle ki, beğendiğimiz ya da yeni aldığımız bir ayakkabıyı giyebilmek için üzerimizdeki kıyafetleri çıkarmayı da göze alıyoruz.

2014 ayakkabı modasında, özellikle stilettolar ve alçak topuklular öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda yerini platform topuklu ayakkabı modellerine bırakan stiletto ayakkabılar, geçtiğimiz kış sezonunda geri döndü. Bir zamanlar yalnızca çalışan kadınların ayaklarında görmeye alıştığımız stilettolar, bu yaz günlük hayatın vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Alçak topuklar ise artık yüksek topuklar kadar moda. Dünyaca ünlü yıldızların da ayaklarında görmeye başladığımız alçak topuklu ayakkabı modelleri de, 2013 yaz trendleri arasında yer alıyor. Önümüzdeki sonbahar-kış sezonunda da sıkça karşılaşacağımız bu iki ayakkabı modelinde de, öne çıkan renklerin başında “nude” diye tabir ettiğimiz ten rengi ayakkabı modelleri geliyor.

Hem elbiseler, hem etekler, hem şortlar hem de pantolonlarla kombinleyebileceğiniz ten rengi ayakkabı modellerini, hem stilettolar, hem yüksek topuklu platformlar hem de sandaletlerde bulmak mümkün. Siz de kıyafetinizi ne renk ayakkabı ile tamamlayacağınıza karar veremiyorsanız, ten rengi ayakkabılar yardımınıza koşacak.

ten rengi ayakkabı modelleri 2013 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 2 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 3 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 4 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 5 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 6 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 7 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 8 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 9 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 10 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 11 ten rengi ayakkabı modelleri 2013 12

Bir önceki yazımız olan Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 dolgu topuklu ayakkabı, 2013 yazlık ayakkabı modelleri ve hasır topuklu ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın