facebooktwitteryoutube
in 2014 Modası - 27 Oca, 2014
by admin - no comments
2014 Kış Elbiseleri

2014 kış günleri yavaş yavaş yaklaşırken, kışlık elbiseler de vitrinlerdeki yerini almaya başladı. Bu kış dikkatimizi çeken elbiseler arasında yazdan kalma renkli elbiseler yer alıyor. Pembe, sarı , turuncu, yeşil ve mavi renkte elbiselerinizi, 2014 kış aylarında giymekten çekinmeyin. Özellikle abiye elbiselerde renkli elbiselerin hakimiyeti kış aylarında da sürecek. Desenlerde ise 2014 kış elbiselerinde leopar, kaplan ve puantiye desenler sıkça tercih ediliyor.

2014 kış elbiseleri arasında günlük ve abiye elbiseler yer alıyor. Yeni sezonda soğuk kış günlerinde kurtarıcınız olan elbiseleri tercih etmekten çekinmeyin. Kış aylarında en çok tercih edilen elbise modeli ise kalın kumaşlı elbiseler oluyor. Soğuk günlerde sıcak tutacak, desenli ve kalın kumaşlı, diz üstü elbisenizi, sezonun trendi çizmelerinizle kombinleyebilirsiniz.

Peki, 2014 elbise modellerinde başka hangi trendler yer alıyor. Bu yaz en çok canlı renkleri ve hayvan desenleri trendlerinden yararlandık. Peki ya güpür ve danteller? Yaz günlerinde şortlarda, bikinilerde karşımıza çıkan danteller, 2014 kışında da elbiselerimizi süsleyecek. Hem günlük hem de abiye elbiselerde tercih edebileceğiniz danteller, 2014 kış trendleri arasındaki yerini de alıyor.

2014 kış elbiseleri deyince aklınıza yalnızca koyu renkler geliyorsa yanılıyorsunuz. Bu yaz çok sevdiğimiz su yeşili elbiselerin, daha uzun bir süre hayatımızdan çıkmaya niyeti yok. Bu kış, kışlık botlarınızı su yeşili elbisenizle kombinleyebilirsiniz. Onun yanında pudra ve mercan renkleri de bu kış yerini koruyacak. 2014 elbise modasını yansıtan bu canlı renkler, günlük hayatın yanı sıra, abiye modellerinde de karşımıza çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 ELBİSE MODASI başlıklı makalemizde Elbise modasında 2013 trendleri, En güzel elbise modelleri ve En şık elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın