facebooktwitteryoutube
in 2014 Modası - 02 Oca, 2014
by admin - no comments
2014 Kaftan modelleri

Kaftan giymek Anadolu geleneği olarak kına gecesinde her genç kız bunu giyerek bir sembol haline getirmiş bulunmaktadır. 2013 kaftan modelleri arasında klasik modellerin yanı sıra farklı renk ve desenlerde olanlar çok şık durmaktadır. Kırmızı ile sembolik haline gelen bu kaftan kıyafetlerin son zamanlarda pantolon şalvarı ile farklı tasarımlar gözde modeller içerisindedir. Kendinizi bir gecede olsa saray kadınlarının yarattığı o güzel şıklığın ve asaletin ortasında bulmak için bu keyfi kendinize yaşatmalısınız.
2014 kaftan modelleri kolları tül ve İspanyol kesim olan tamamen bol şık bir tasarım seçebilirsiniz. Ayrıca her yeri Maraş işi sarması ile dolu bir kaftan giymek size oldukça keyif verecektir. Bordo, yeşil, mavi, kırmızı, pembe ve daha farklı tonları ile gecenizi aydınlatarak kınanızı mutluluk içerisinde geçireceksiniz. Zümrüt yeşili ve her yerinde altın sarısı tamamlayıcılar ile tam bir uyum içinde olarak gecenin gözdesi siz olabilirsiniz. Kısa model ve altında şalvarı, asimetrik kesimi ile değişik tarzda olanlarda yer almaktadır.
2014 kaftan modelleri için en çok dikkat çeken asimetrik kesimlerdir. Son zamanlarda gelin olacak genç kızlar kırmızı olanını tercih etmek yerine daha çok rengi moda olan tasarımlar arasından seçmektedir. Kaftan kıyafetler çoğu genç kızın rüyalarını süsleyen kına kıyafetleri içindedir. Muhteşem, şaşalı kaftanların hepsini gözden geçirerek kendi tarzınıza göre kesinlikle bir tane harika kaftan bulacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 ELBİSE MODASI başlıklı makalemizde Elbise modasında 2013 trendleri, En güzel elbise modelleri ve En şık elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın